ABC-LEKARNA.cz | Poradna a zkušenosti s léky a léčbou nemocí
 Poradna a zkušenosti s léky a léčbou nemocí 

Poradna a zkušenosti PARI PEP S-System

PARI PEP S-System Poradna a zkušenosti s léky a léčbou nemocí, PARI PEP S-System, PARI, PEP, S-System

PARI PEP S-System

Zkušenosti s farmaceutickými a kosmetickými přípravky inhalátory PARI GMBH.
Pro větší náhled klikněte na obrázek
PARI PEP S-System Podělte se o svou zkušenost s léčivými přípravky PARI PEP S-System. Jaký lék Vám nejvíce pomohl či naopak přinesl nežádoucí účinky a pomozte tak ostatním s efektivním užíváním léčivých přípravků PARI GMBH.. Chceme Vám pomoci vyléčit, nikoliv jen léčit!
  • Výrobce: PARI GMBH.
  • Zařazení výrobku: Zdravotnický materiál - Ostatní materiál - Inhalátory

PARI PEP S-System

Podrobný popis výrobku PARI PEP S-System

Systém PARI PEP S umožňuje účinnou kombinaci PEP (Positive Expiratory Pressure = pozitivní výdechový tlak) a inhalační léčby k uvolňování sekretu při akutních a chronických onemocněních dolních cest dýchacích.

Léčení s použitím PEP může probíhat buďto samostatně nebo spolu s inhalační léčbou. Léčba s použitím systému PARI PEP S je možná jak v kombinaci s inhalačním nebulizátorem PARI, tak také jako samostatná léčba bez nebulizátou. Jako volitelná možnost se dodává manometr. Manometr slouží k nastavení vydechovacího odporu, podle individuálních požadavků, a k jeho kontrole během léčby. Díky léčbě s použitím systému PARI PEP S se zpravidla zvětšuje objem plic a zvyšuje se výdechový tlak, což vede k rozšíření interbronchiálních kanálů. To podporuje uvolňování sekretu, a v kombinaci s inhalací se na místo určení dostává více léčiva.

Kombinovaná PEP a inhalační léčba umožňuje účinnější uvolňování sekretu při současné úspoře času. Kromě toho přispívá k tomu, aby se trénovalo svalstvo ovládající vydechování a vdechování.

Dávkování dle pokynů lékaře pro každého jednotlivého pacienta.

K životu potřebujeme kyslík. Při dýchání dochází k transportu kyslíku do plic. Následkem znečištění životního prostředí nebovážných chorob jsou naše dýchací cesty často podrážděné a částečně již i poškozené! Pravidelnou inhalací můžete zmírňovat potíže, předcházet nachlazení a zvlhčovat dýchací cesty. Abyste vy i vaše plíce mohli volně dýchat! Trh nabízí k terapii onemocnění dýchacích cest, jako jsou astma, bronchitida nebo alergie, a k prevenci a péči o dýchací cesty při nachlazení celou řadu inhalátorů. Značně se ovšem liší v účinnosti ave výbavě pro pacienty! Máte možnost volby! Rozhodněte se pro zdraví a vsaďte na značkovou kvalitu! Důvěřujte dlouholetým zkušenostem specialistů na efektivní inhalace.

Systém PARI PEP S je možno kombinovat se všemi nebulizátory PARI, které jsou na trhu (mimo nebulizátory PARI BABY a PARI TI A). Použitelnost systému PARI PEP S ve spojení s budoucími novými nebulizátory PARI musí být projednána s výrobcem.

Některé kombinace léků s jinými přípravky, pokrmy či bylinkami mohou mít neblahé následky na naše zdraví a snížit účinnost léčby. Máte problémy? Sdělte nám své příznaky - Pomůže vám naše poradna.


Diskuze Diskuze: otázky a odpovědi, zkušenosti a poradenství k PARI PEP S-System

Nový komentář k PARI PEP S-System

Předmět: dotaz , prosba
Datum: 13.07.2022 14:11:05Autor: Lucie Richterová
Dobrý den,

prosím nemáte nějaké instruktážní video na dechovou pomůcku pari o-pep u Vás zakoupenou ?
Potřebuji zjistit,jak správně používat.
V návodu bohužel není.

Děkuji moc

S pozdravem

--
Lucie Richterová
Odpovědět

Vaše zkušenost/Komentář/Dotaz týkající se PARI PEP S-System

Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno *:
E-mail :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(kontrola spamu)
"lekarna"
Chcete-li obdržet odpověď / reakce na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit položku E-mail. Vaše emailová adresa nebude zobrazena ani jinak použita.

 

NEPOSKYTUJEME ZDRAVOTNÍ PORADENSTVÍ. Naše online poradna je určena pro všechny pacienty, užívající některý z léčivých přípravků, pouze pro obecné informační účely. Poradna v žádném případě neslouží jako náhrada odborné lékařské péče. Poradna pomáhá se správným užíváním léčivých přípravků, odhalit vzájemnou nesnášenlivost léčiv, při snížení výskytu nežádoucích, vedlejších účinků léčiv a jako osvěta a zdroj informací. Pokud si myslíte, že potřebujete lékařkou pomoc, okamžitě zavolejte svého lékaře nebo vytočte číslo 155.
Aktuální diskuze - LÉKY
Nejnovější příspěvky v diskuzi:

Alnagon - ALNAGON 10 Tablety
Vložil: Joe Mancini
2022-08-11 04:27:05

Pomoc pri bolestech hlavy, hlavne artritis. (Kanada)...
Duracef 500 - DURACEF 500 MG CPS 12X500MG
Vložil: Aneta Dolanová
2022-07-27 18:45:43

Dobrý den, včera jsem byla u lékaře s horečkou a bolestí v krku. Předepsala mi Duracef 500.Jsem alergická na penicilin. Asi 3 hodiny po podání léku se mi na dlani objevila svědivá vyrážka. Dnes ráno jsem si vzala druhou tabletku a mám už svědivé až bolavé pu...
vaxol - VAXOL ušní spray 10ml
Vložil: Hanka P.
2022-07-26 13:37:36

s výrobkem vaxol jsem velice spokojena ...
sprej do uší - VAXOL ušní spray 10ml
Vložil: Renata P.
2022-07-25 08:42:14

vaxol je super, účinný a hlavně ta aplikace je velice snadná ...
dotaz , prosba - PARI PEP S-System
Vložil: Lucie Richterová
2022-07-13 14:11:05

Dobrý den, prosím nemáte nějaké instruktážní video na dechovou pomůcku pari o-pep u Vás zakoupenou ? Potřebuji zjistit,jak správně používat. V návodu bohužel není. Děkuji moc S pozdravem -- Lucie Richterová...

Aktuální diskuze - NEMOCI
Nejnovější příspěvky v diskuzi:

Smegma - Predkožka
Vložil: DAN
2022-08-02 17:18:49

Dobry den je mi 14 a mam problem tak cca 1 mesic si uz normalni oplachuju smegma jenze predtim jsem to nedelal skoro vubec docela se i bojim nic mi neboli ale jestli bych neco nemohl chytit.....preci jenom se radsi ptam dekuji za opoved...
Smegma - Podkožný tuk na penise?
Vložil: DAN
2022-08-02 17:17:11

Dobry den je mi 14 a mam problem tak cca 1 mesic si uz normalni oplachuju smegma jenze predtim jsem to nedelal skoro vubec docela se i bojim nic mi neboli ale preci jenom se radsi ptam dekuji za opoved...
Pompel - Bradavičky na penisu
Vložil: Arpad
2022-08-01 23:05:49

Pompel mi nestojí vždy,keď ho tam štítom tak sa postaví ...
Pompel - Zapáchajúca pošva
Vložil: Arpad plechomanfredkokot@gmail.com
2022-07-29 14:22:26

Mám pompel 20 CM bude to stačiť na uspokojenie panely?...
Pompel - Častá masturbácia a jej vplyv
Vložil: Arpad plecho
2022-07-25 00:21:38

Mozem svoj pompel vyhonit dvakrát za sebou? ...


ABC-LEKARNA.cz - Online poradna, zkušenosti a recenze pacientů s užíváním léčivých přípravků, jaký lék nejlépe zabírá na Vaše nemoci a vedlejší nežádoucí účinky. Informační web o lécích na předpis, volně prodejných lécích a doplňcích. Pokud si myslíte, že potřebujete lékařkou pomoc, okamžitě kontaktujte svého lékaře nebo vytočte číslo 155. Informace zde zveřejněné jsou pouze obecné a nejesou náhradou odborné lékařské pomoci, diagnózy nebo léčby!
sitemap.txt