ABC-LEKARNA.cz | Poradna a zkušenosti s léky a léčbou nemocí
 Poradna a zkušenosti s léky a léčbou nemocí 

Poradna a zkušenosti Zeštíhlující sérum 200 ml

Zeštíhlující sérum 200 ml Poradna a zkušenosti s léky a léčbou nemocí, Zeštíhlující sérum 200 ml, Zeštíhlující, sérum, 200, ml

Zeštíhlující sérum 200 ml

Zkušenosti s farmaceutickými a kosmetickými přípravky celulitida INVENTIA POLISH TECHNOLOGIES
Pro větší náhled klikněte na obrázek
Zeštíhlující sérum 200 ml Podělte se o svou zkušenost s léčivými přípravky Zeštíhlující sérum 200 ml. Jaký lék Vám nejvíce pomohl či naopak přinesl nežádoucí účinky a pomozte tak ostatním s efektivním užíváním léčivých přípravků INVENTIA POLISH TECHNOLOGIES. Chceme Vám pomoci vyléčit, nikoliv jen léčit!
  • Výrobce: INVENTIA POLISH TECHNOLOGIES
  • Zařazení výrobku: Kosmetika - Problematická pokožka - Celulitida

Zeštíhlující sérum 200 ml

Podrobný popis výrobku Zeštíhlující sérum 200 ml

Pravidelné užívání našeho preparátu přináší následující měřitelné efekty v podobě:

  • Redukce tělesného objemu, v měřitelné podobě nezasahujíc do kilogramů.
  • Redukce nadměrného množství vody a sodíku z mezibuněčné tkáně.
  • Redukce obvodu stehen a hýždí.
  • Redukce viditelnosti pomerančové kůry.
  • Zlepšení krevního oběhu ve vlásečnicích, což reálně způsobí snížení viditelnosti žilek pod povrchem.
  • Výrazné zlepšení zvlhčení, hustoty a elasticity pokožky.

Sérum pro zeštíhlení bez problémů splní také všechny úkoly, které svěřujete svému oblíbenému pleťovému mléku na tělo. Proč jsme náš výrobek tedy jednoduše nenazvali „zeštíhlujícím pleťovým mlékem"? Proč používáme slovo „sérum", které je závazné? Prohlédněte si prosím složení preparátu a všechno Vám bude jasné.

AKTIVNÍ LÁTKY
Kolagen - je „bílkovinou mládí", která tvoří více než 30 % bílkovin v lidském těle a až 70 % bílkovin v pokožce. Kolagen spolu s elastinem tvoří v pokožce elastickou síťku, která dodává pokožce její pružnost a pevnost, ale také váže vodu, lipofilní látky a rozhoduje o kondici pojivové tkáně, tedy vskutku celého organismu. Produkty disimilace rybího kolagenu třetího řádu, které jsou použity ve složení tohoto preparátu, povzbuzují procesy obnovy, hloubkové regenerují, zvlhčují a zpevňují epidermis až k jeho základní vrstvě. Povzbuzují dělení keratinocytů a reakce cytokinů. Stimulují fibroblasty - továrny na „bílkovinu mládí" ke zvýšení produkce kolagenových molekul. Cestou vznikají pod vlivem „vynuceného" procesu kolagenogeneze trojté šroubovice, které se spojují ve fibrily a z nich se pak utvoří nová vlákna. Výsledkem je zlepšení pevnosti a celkové kondice pokožky, která se stává elastičtější a hladší, cellulitida je méně viditelná.

Liporeductyl? - je bohatě složenou sloučeninou z výrazně aktivních látek uzavřených v lipozomech, což ulehčuje jejich prostup pokožkou a umožňuje proniknout až do nejhlubších vrstev pokožky. Aktivní látky uvolňované v hlubokých vrstvách epidermis účinně bojují proti cellulitidě. Liporeductyl je vyhledáván náročnými a rozvážnými spotřebitelkami ve složení pleťového mléka a balzámů či krémů na tělo. V současnosti na trhu nenajdeme jiný výrobek určný k boji s podkožním tukem, v němž by liporeductyl tvořil až 7 % jeho objemu.

Zmíněnou sloučeninu tvoří:
KOFEIN - který se představuje klinicky prokázanou schopností vynucení lipolýzy (rozpadu podkožních tuků). Kofein blokuje enzym (fotodiesterázu), který zodpovídá za likvidaci látek, které se účastní rozkladu TAG. Také podporuje krevní oběh, což ulehčuje eliminaci toxinů.

ESCIN - je látka, která se v přírodě vyskytuje v semenech kaštanu koňského. Escin neobvykle efektivně zpevňuje drobné cévky, čímž zvyšuje jejich odolnost proti praskání a prosakování, která bez včasného zásahu způsobují zhmožděniny. Těmto cévkám poskytuje dobrou ochranu právě mnoho způsobů působení escinu. Tato sloučenina přibržďuje působení enzymu hialuronidáza, který rozkládá hlavní pojivo uvnitř cévní tkáně - kyselinu hyaluronovou. Ta je jednou z nejdůležitějších látek tvořených v našem těle, kterou naše pokožka nezbytně potřebuje. Kromě toho escin brzdí i další enzymy, které jsou zodpovědné za rozklad stavebních látek naší cévní soustavy. Escin účinně kojí zánělivé stavy a srážlivost krve, čímž usnadňuje krevní oběh a tvoří prevenci proti tvorbě křečových žil. Kromě toho tato látka zvyšuje žilní napětí a snižuje jejich objem, čímž brání tvorbě žilních sraženin a jejich ucpávání. Rovněž má významný vliv na lymfatický systém, takže má všeobecně blahodárný vliv na krevní i lymfatický oběh.

L-KARNITIN -v posledních letech často označován za vitamín BT, je prvkem nezbytným při energetické přeměně mastných kyselin. Je to látka, která se podílí na transportu mastných kyselin o dlouhých stavebních řetězcích do mitochondrií. Zde jsou tyto kyseliny spalovány a jsou z nich odstraňovány mastné kyseliny o středních a krátkých řetězcích a také další acylové sloučeniny, které mohou být v nadměrném množství toxické. L-karnitin je rovněž účinným antioxidantem. Má tedy schopnost stabilizovat biologické blány. Bylk také prokázán jeho blahodárný vliv na cévní systém. Kromě toho je cennou sloučeninou, která má aktivní podíl na odstraňování toxických látek z organismu. Jeho detoxikační účinky vyplývají ze schopnosti navazovat v řetězcích těžké kovy, které jsou poté stejně jako další biologické prvky při jejich nadmíře vylučovány ven z organismu.

TRIPEPTID GLYCIN-HYSTIDIN-LYZÍN - se vyskytuje v různých bílkovinách a má schopnost vychytávat produkty oxidace lipidů. Vázání těchto škodlivých látek výrazně zvyšuje efektivnost působení ostatních složek směsi. Vyvolává procesy lipolýzy, tedy rozbíjení tuků, které obviňujeme za cellulitidu a činí je bezpečnými pro náš organismus.

LISTNATEC OSTNITÝ - (Ruscus aculeatus - výtažek) - tato rostlina je bohatá na steridové saponidy, fytosteroly, flavonoidy, mastné kyseliny, triterpeny, kumarín a alkaloidy. Aktivní látky (ruscogenins a neuroruscogenins), které obsahuje, zužují světlost cév, čímž se vylepšuje jejich průtočnost. Mimoto tyhle aktivní látky zvyšují pružnost cév a brzdí záně tlivé stavy. Výtažek z téhle cenné rostliny rovněž napravuje průtok lymfy. Zesílení a zpevnění stěn cév a také povzbuzení průtočnosti lymfatického systému omezují průsak krve i lymfy do okolních tkání. Tím opět brání vzniku zhmožděnin a zvyšuje účinnost vyplavování toxických látek.

JÓD - je prvkem neobvykle cenným pro boj s tukovou tkání. Má vliv na regulaci a urychlení metabolismu. Způsobuje rychlejší odstranění tukové tkáně a na druhou stranu také posiluje vylučování toxických látek.

BŘEČŤAN POPÍNAVÝ - (Hedera helix - výtažek) - obsahuje množství aktivních látek. Především všechny kyselé saponiny triterpenové (a-hederin), alkaloidy (emetin), flavonoidy (rutin), fenolové kyseliny (chlorogenovou a kofeinovou). Břečťan má protizánětlivé účinky a působí proti bolestem, ale také stahuje, napíná a dráždí. Saponiny mají silnou schopnost drenáže tkání, takže stimulují krevní oběh a aktivují odtok lymfy. Ulehčuje to aktivním látkám přístup k místům, kde se ukládá tuk a ovlivňuje jejich vstřebávání. V následku pak také na odstraňování toxických látek a vody z mezibuněčné tkáně a na zintenzivnění látkové přeměny a rozpad TAG uzavřených v adipocytech. Výtažek z břečťanu rovněž posiluje drobné cévky (vlásečnice) a chrání je před praskáním.

Výtažek z PUPEČNÍKU ASIJSKÉHO (Centella asiatica) - látky v něm obsažené stimulují fibroblasty k syntéze kolagenu a elastinu a také dalších bílkovin svázaných s posílením struktury pojivové tkáně. Povzbuzují přestavbu kolagenových vláken modifikací kožní struktury a podkožní vrstvy. Stejně tak způsobují viditelnou nápravu její pružnosti a pevnosti. V souvislosti s tím se i „pomerančová kůra" stává méně viditelnou. Výtažek z pupečníku pozitivně ovlivňuje také podkožní oběh krve. V něm obsažené aktivní látky rovněž zabraňují vznik neestetických podlitin díky stimulaci průtoku krve a posílení tkání v blízkosti cév. Navíc stěny cévek vlivem aktivních látek z pupečníklu zesilují a jsou ohebnější. Výtažek z centelly zvyšuje úroveň navlhčení a propnutí pokožky, protože posiluje produkci kyseliny hyaluronové. Výtažek z této rostliny při vnějším použití působí účinně antisepticky a proti zánětům.

HYDROMANIL - je rostlinnou zvlhčující složkou, která využívá sloučeniny cukrů pocházejících z plodů stromu sapan (nebo také tara - latinsky caesalpina spinosa), který roste v suchém klimatu jihoamerických And. Hydromanil je speciální trojrozměrnou metodou vytvořená koloidní polysacharidová matrice ze stromu sapan, která obsahuje díky kontrolované enzymatické hydrolýze oligosachridy ze stejné rostliny. Díky novátorské technologii výroby je tato zvlhčující látka uvolňována postupně. Schopnosti hydratace touto nov odobou rostlinnou kůro byla potvrzena i na základě tesů in vivo. V současné kosmetologii jsou nesporné. Hydromanil se prokazuje být nejen prostředkem k okamžitému zvlhčení tkáně i po jednorázové apliklaci, ale vykazuje se také kumulačním efektem dlouhodobějšího až několikahodinového zvlhčení. Pravidelné použití preparátů obsahujících tuto složku výrazně napravuje stav zvlhčení pokožky. V současném světě profesionální kosmetiky je uznáván za nejlepší složku pro hydrataci pokožky mimo pleti tváře.

OLEJ Z BRUTNÁKU LÉKAŘSKÉHO - (Borago officinalis) - je neobvykle cennou (a nákladnou) složkou, využívanou jen v nejlepších kosmetických přípravcích. Tento olej je ideální pro suchou, praskající a loupající se pokožku. Obsahuje vysoké množství nenasycených mastných kyselin, z čehož až 25% kyseliny gamma - linolenové (GLA), která je jednou ze základních složek svrchní vrstvy lidské pokožky - epidermis. Tato kyselina je přírodě nezbytná pro udržení základních vlastností a funkcí pokožky. Olej z brutnáku výrazně zjemňuje nejrůznější podráždění a také napomáhá při regeneraci pokožky, čímž působí proti jejímu předčasnému stárnutí. Díky unikátnímu biochemickému složení reguluje vlhkost pokožky, změkčuje epidermis, snižuje napětí ve tkáních a jej doprovázející pocity svědění.

VITAMÍN E - pro utrvalení a maximalizaci efektu působení byl vitamín E uzavřen v tomto preparátu v ochranných vrstvách. Všeobecně je Tokoferol uznáván jako jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Tento vitamín je již léta kosmetology doporučován pro péči o jakýkoli druh pleti, ale především je určen pro pokožku sužovanou nedostatečnou hydratací, suché a ztrácející barvu. „Vitamín mládí", jak se často o tokoferolu říká, vychytává volné radikály, které ničí stukturu pokožky, a stejným způsobem zabraňuje také jejímu předčasnému stárnutí. Kromě toho brání přesušení svrchní vcrstvy pokožky, ochranou její elasticity a pevnosti. Protizánětlivé a regenerující vlastnosti jsou přínosné také při tvorbě nových tkání.

ZEŠTÍHLUJÍCÍ SÉRUM je dalším výrobkem, pro který nebylo šetřeno ani s aktivními látkami, ani s péčí a náklady. Další kosmetický výrobek z řady COLWAY, o kterémrecenzenti říkají, že je prostě přesycen aktivními složkami. Věříme, že díky tomu vznikl výrobek hodný svých předchůdců. Jistě si také brzy najde na kosmetickém trhu skupinu stálých odběratelů.

INCI:
Aqua, Isopropyl Myristate, Glycerin, Dimethicone, Caprilic/Capric Trigyceride, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Collagen, Hydrogenated Polyisobutene, Sodium Poly-acrylate, Propylene Glycol, Borago Officinalis Seed Oil, Centella Asiatica Extract, Cetearyl Alcohol, Glycerin Stearate Citrate, Glyceryl Sterate, Caffeine, Butcherbroom (Ruscus aculeatus) Root Extract, Ivy (Hedera helix) Extract,Tocopheryl Acetale, Carnitine, Escin, Caesalpinia Spinosa Oligosaccharides, Caesalpinia Spinosa Gum, Tripeptide-1, Carrageenans (Chondrus crispus), Ceteareth -15, Xanthan Gum, Lecitin, Synthetic Wax, Elastin, Silica, Maltodextrin, Triethanolamine, Sorbitane Stearate, DMDM Hydantoin, Polysorbate 60, Lactic Acid, Iodopropynyl Butylcarbamate, TEA-Hydroiodid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Benzyl Alcohol, CI 77499, CI77491, CI 77492

Některé kombinace léků s jinými přípravky, pokrmy či bylinkami mohou mít neblahé následky na naše zdraví a snížit účinnost léčby. Máte problémy? Sdělte nám své příznaky - Pomůže vám naše poradna.


Diskuze Diskuze: otázky a odpovědi, zkušenosti a poradenství k Zeštíhlující sérum 200 ml - Diskuze je prázdná – vložte svou zkušenost nebo vložte svůj dotaz jako první

Vaše zkušenost/Komentář/Dotaz týkající se Zeštíhlující sérum 200 ml

Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno *:
E-mail :
Předmět *:
Text příspěvku *:
Opište kód *:
(kontrola spamu)
"lekarna"
Chcete-li obdržet odpověď / reakce na Váš příspěvek, nezapomeňte vyplnit položku E-mail. Vaše emailová adresa nebude zobrazena ani jinak použita.

 

NEPOSKYTUJEME ZDRAVOTNÍ PORADENSTVÍ. Naše online poradna je určena pro všechny pacienty, užívající některý z léčivých přípravků, pouze pro obecné informační účely. Poradna v žádném případě neslouží jako náhrada odborné lékařské péče. Poradna pomáhá se správným užíváním léčivých přípravků, odhalit vzájemnou nesnášenlivost léčiv, při snížení výskytu nežádoucích, vedlejších účinků léčiv a jako osvěta a zdroj informací. Pokud si myslíte, že potřebujete lékařkou pomoc, okamžitě zavolejte svého lékaře nebo vytočte číslo 155.
Aktuální diskuze - LÉKY
Nejnovější příspěvky v diskuzi:

Ketonal injekce - KETONAL I.M. 5X2ML/100MG Injekční roztok
Vložil: Irena
2023-11-29 14:46:00

Měla jsem bloklou levou stranu, sedací nerv až do nohy, hrůza,1 injekce ketonalu a povolilo to,po druhé ještě lepší a zítra dám ještě jednu, boží doporučení od našeho pana doktora Šviglera,jsem vděčná moc, děkuju,...
Skinoren - Skinoren 1x30 gm 20% krém
Vložil: Zuzana
2023-11-21 23:20:50

Kdo sháníte skinoren napište, sehnala jsem ho v zahraničí....
Vysazení Arketisu - ARKETIS 20 MG 90X20MG Tablety
Vložil: Milan Vaněček
2023-11-16 13:29:31

Ahoj Olgo, objevil jsem tvůj příspěpek až teď. Můžeš mi napsat jak vše dopadlo po vysazení Arketisu. Mám teď čerstvou podobnou zkušenost, jen se začínám se k Arketisu vracet. Díky za info. Milan....
Leky - RAMIPRIL ACTAVIS 2.5 MG 20X2.5MG Tablety
Vložil: Ivana
2023-10-26 15:15:16

Můžete prosím poradit,brala jsem léta Agen5,1v poledne,poslední dobou se mi obcas zvýšil tlak,lékař předepsal Prestance a začal mi bolet žaludek a záda,tak změna na Ramipril a mám ty samé potíže.Nevim jestli bych se neměla vrátit k Agenu,jestli ten občasný v...
Dotaz - Anti-Stress tbl.60
Vložil: Martina
2023-10-09 11:10:36

Dobrý den jak dlouho mohu Anti_stres tablety pouzivat dekuji...

Aktuální diskuze - NEMOCI
Nejnovější příspěvky v diskuzi:

Slabost nohou - Podlamování nohou
Vložil: Hana
2023-11-23 23:22:22

Dobrý den, moc prosím o info, zda jste našla příčinu obtíží se slabostí a příp. zda Vám nějaká léčba pomohla. Jsem na to stejně a pomoc nemám žádnou, už jsem naprosto zoufalá. Předem moc děkuji....
Žilky na penisu - Fialove žilky na penisu
Vložil: Jakub
2023-11-20 13:55:53

Dobry den mám dotaz po stažení mám rozvětvené fialové žilky na vnitřní straně předkožky penisu chci zeptat jestli je to tak v pořádku?děkuji za odpověď ...
slabost nohou - Podlamování nohou
Vložil: alena
2023-10-19 18:02:03

dobry den mam problem s nohami velka slabost prichazi z niceho nic nohy me neunesou zaroven jsem okamzite zpocena mokra musim si okamzite sednout jinak bych skoncila na zemi poradte prosim dekuji...
Syfilicky jazyk - Syfilický jazyk
Vložil: Martina
2023-10-11 09:10:24

Dobrý den, objevily se mi takové puchýřky na jazyku. Může se jednat o příznak nějaké pohlavní choroby? Děkuji ...
Letní zaparka - Červené škvrny na žaludi
Vložil: Zen
2023-09-17 23:49:55

Toto je třeba u mě výsledek letní zaparky. S ženskými se nezahazuji, takže pohlavní nákaza u mě nehrozí. Jediné,co mi na to zabralo: kalciova mast. Přeji hodně štěstí ...


ABC-LEKARNA.cz - Online poradna, zkušenosti a recenze pacientů s užíváním léčivých přípravků, jaký lék nejlépe zabírá na Vaše nemoci a vedlejší nežádoucí účinky. Informační web o lécích na předpis, volně prodejných lécích a doplňcích. Pokud si myslíte, že potřebujete lékařkou pomoc, okamžitě kontaktujte svého lékaře nebo vytočte číslo 155. Informace zde zveřejněné jsou pouze obecné a nejesou náhradou odborné lékařské pomoci, diagnózy nebo léčby!
sitemap.txt